Marek Havlíček – hudební skladatel, zvukař a vizuální umělec žijící ve Francii. Držitel ceny “prix SACD 2018” za hudební komposici pro představení “Aujourd’hui sauvage”. V posledních letech převážně pracovala komponoval hudbu ve Francii s umělci a skupinami: La Volière Dromesko, Théâtre des frères Forman, Théâtre du Radeau (F. Tanguy), Yvan Corbineau, Pierre Meunier. Pět let spolupracuje s choreografem Fabrice Lambert. (Nervure, Antipodes, Jamais assez a Aujourdhui Sauvage).
https://www.instagram.com/marekozor
Petra Pellarová nezávislá performerka a lektorka taneční terapie. Vystudovala obor autorské tvorby a pedagogiky na Damu v Praze. Studovala na konzervatoři Duncan Centre v Praze a na Folkwang Hochschule v Essenu obor tanec a pantomima. Obdržela roční stipendium na Bali, kde se věnovala studii tradičního tance. Několik let spolupracovala s Divadlem bratří Formanů. Podílela se na projektu Plzeň 2015 město kultury, festivale 180Degrees a Laboratory for innovative Art Sofie.
Jiří Kniha: herec žijící v Praze, zakladatel divadla DNO. Po svém hostování v Klicperově divadle ( Hradec Králové) obdržel angažmá v Divadle Husa na Provázku, kde působil sedm let. V tomto období spolupracoval i s jinými divadelními skupinami. Věnuje se improvizaci, loutkám a . sociálně -politickému divadlu. Žije v Praze , kde hostuje v divadlech: Divadlo na Zábradlí, Minor, Tygr v tísni, Studio Hrdinů, Venuše ve Švehlovce, studio Rubín. Spolupracuje s divadlem Bratří Formanů v produkci „Death town“. Objevuje se v malých filmových rolích, seriálech a televizních pořadech.
Ignacio Falcón, španělský hudební skladatel žijící v Praze. Před deseti lety skládal hudbu pro různé umělecké projekty ( Tušení stínů,Artist Universe or Deconstruyendo a Monteverdi) hudbu pro krátké filmy, celovečerní filmy a dokumenty (Dentro, Neuro, Confluye Zaragoza), video hry (Mr. Thready, Bllod Ancestors), reklamy (Vulcan 3, Artistique) .
Nina Kirk
Nina Kirk je umělkyní pracující s různými médii od malby a perokresby po vytváření prostorových instalací, soch, performance a videa. Ve své tvorbě často používá principy podvědomého symbolismu, ať už jde o klasické archetypy, nebo stereotypní „symboly“ současné východní a západní společnosti. Nina Kirk spolupracovala na rozličných mezinárodních projektech, za zmínku stojí například spolupráce na udržitelné módní kolekci AW18 Petry Ptáčkové prezentované v rámci evropských fashion weeku, Výstava The Grimey’s room ve spolupráci s Kalifornským uměleckým kolektivem BloodyGums v Losangeleské Leimin space gallery, spolupráce na vizuálech festivalu Lunchmeat (2019) či editorialu Dolce Vita propojující české výtvarné umělce a šperkaře. (výtěz cen CGD v kategorii fotografie 2020)